Misyon - Vizyon

Misyon

Martı Bayrak İmalat Ltd. Şti; sadece bayrak imalatı ile ilgili hizmetleri sunmakla kalmaz, aynı zamanda tekstil baskı, dijital baskı, transfer baskı ve yeni baskı teknikleri geliştirilmesi konularında da yenilikçi yaklaşımlar ile hizmetlerini çeşitlendirip kalite standartlarını üst seviyede tutar.

Amacımız; Bayrak imalatı ve dijital tekstil baskı sektörüne kreatif ve yenilikçi düşüncemiz ile geniş yelpazede en kaliteli hizmeti müşterilerimize sunarken, sektörümüzde öncü ve en iyi yerde olmaktır.Kaliteli ürünleri ve duyarlı yaklaşımlarıyla sektörde hizmetlerine devam eden Martı Bayrak İmalat Ltd. Şti. 1997 yılında kurulmuştur. Uzun yıllar boyunca Bayrak ve flama imalatı konusunda faaliyet gösteren firmamız, kaliteli hizmetleri ile müşteri memnuniyetini sağlamayı hedeflemiştir.

Vizyon

Firmamız; Geniş yelpazeli Dijital Tekstil Baskı sektöründe, kullanılan birçok baskı tekniğini bünyesinde sunmaktadır.Sektörde, sadece baskı değil, aynı zamanda tasarım hizmetleri de vermektedir.Standart tekstil baskı çalışmalarımızın yanı sıra, detayların çalışılabilmesi ve sonuç alınabilmesi güç olan, metraj baskı ve CMYK baskı tekniklerini başarıyla uygulamaktayız. Özel ve değişik baskılarda iddialıyız.

Bayrak imalatı sektöründe, sadece baskı yapan bir firma olarak kalmayıp aynı zamanda tasarım ve yeni tekniklerin geliştirilmesi konularında da çalışmakta ve hizmet vermekteyiz.

Test

Form Gönderimi

Tamam

Copyright © Martı Bayrak 2022

Adres   :   Rüzgarlı Cad. İbrahim Müteferrika Sk Fazilet İşhanı 4/110 Ulus-ANKARA
Telefon :  +90 312 324 10 31
Faks     :  +90 312 324 10 57
E-Posta :  info@martibayrak.com.tr